نتایج جستجو برای عبارت :

دانلود ترانه تو که چشمات مهرنوش

دانلود اهنگ نفس تویی هوا تویی داغ چشاتو وا کنو ستاره هامو پس بده : دانلود و پخش آنلاین اهنگ شهر عشق از جهان + متن ترانه. ... آبرومو می خری یه نیمه جون زخمیم بیا بیا نفس بده. نفس تویی هوا تویی داغ چشاتو وا کنو ستاره هامو پس بده.
دانلود آهنگ جهان - واسه چشمات پره شعرم هر نفس هم نفس تو مث غم توی صدامی نازکم از تو ... نفس تویی هوا تویی داغ چشاتو وا کنو ستاره هامو پس بده که مالک صدام تویی ... جهان · آهنگ قدیمی · آهنگ های ماندگار ...
دانلود آهنگ جهان واسه چشمات

علی یاسینی پرواز
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی به نام پرواز
Ali Yasini - Parvaz
ترانه و موزیک و تنظیم و میکس و مستر : علی یاسینی
+ متن ترانه پرواز از علی یاسینی
دیدمت از دور خسته بود پاهات / تا نگات کردم وای از اون چشمات
گفتی از دست این آدما خستم / زخماتو شستم بالتو بستم

ادامه مطلب
دانلود آهنگ شاد با اون چشمات دل منو تو بری حرصمو در آوردی
Download Music Jazzab Happy

در این پست برای شما دانلود آهنگ شاد جذاب را با بالاترین کیفیت برای دانلود قرار دادیم
انتقادات و پیشنهادات خودتون در مورد سایت و نظرتون رو در مورد آهنگ از بخش نظرات برای ما بفرستین
دانلود آهنگ شاد با اون چشمات دل منو تو بردی حرصمو در آوردی / دانلود آهنگ یجوری تو جذابی
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

برای دانلود این اهنگ به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
ادامه مطلب
مگه میشه از نگات
دل برید و خسته شد
تو خود عشقی و عشق
کم میاره پیش تو
کاش یه جوری بشه که چشم به راهت نشینم
مثلا تو باشی من واسه بمیرم
اون چشمات منو دیوونه کردن آخرش انقد خوبی که من دلم نمیشه باورش
دانلود آهنگ جدید مهراد جم
تو گل شقایقم تک تک دقایقم واسه اون تک گل باغی
شب با تو شیرین میشه حالا دیدی میشه میشه که همیشه باشی
او
اهنگ چشمات جاذبه داره دست از سرم برنمیداره
اهنگ چشمات جاذبه داره دست از سر من بر نمیداره
دانلود آهنگ چشمات جاذبه داره دست از سرم برنمیداره
دانلود آهنگ جاذبه یوسف بهراد

دانلود اهنگ جاذبه
یوسف بهراد حرف بزن
اهنگ اینکه از خواستن تو دست بر نمیدارم
دانلود آهنگ یوسف بهراد
متن ترانه علی شهریور به نام پرواز بلند

عشـق تو مثل یه قـله یسخـت و بلندمن میخوام فاتحش باشمبا یه پرواز بلندخوندن من یه بهانه ستیه پیام عاشقانه ستاگه صدامو می شنویتو شمع شو که دلم پروانه ست———————————واسه تو میدم همه هستیموجز تو نمی خوام عشق کسی روتو چشمات من عشقـو دیدمتو نباشی من میمیرمفقط با تو من آروم میگیرم———————————عشـق تو مثلیه سرزمین پر از گل و برگمن میخوام ساکنش باشمتا آخرین لحضه ی مرگخوندن من یه بهانه ستیه پیام عاش
دانلود آهنگ جدید گرشا رضایی – عکسای آخر
Download New Music Garsha Rezaei – Aksaye Akhar
(همراه با متن ترانه)
آهنگسازی و تنظیم: گرشا رضایی ؛ ترانه: علی بحرینی
دانلود آهنگ جدید گرشا رضایی به نام عکسای آخر
درده وقتی که: هیشکی درد قلبتو ندونه…♪ درده وقتی که: میره اون که باید بمونه…♪ وقتی که حالت: شبیه آسمون بی قراره خوبه که چشمات: بباره آی بباره آی بباره…♪ ♪♪♪ زندگیمو پای تو دادم نگو که نمیدونی از نفس واسه: تو افتادم نگو که نمیدونی میدونی…♪ حالت چشمات: داره میگه

بنیامین بهادری تو خوشگلی
دانلود آهنگ جدید بنیامین بهادری به نام تو خوشگلی
Benyamin Bahadori - To Khoshgeli
ترانه : فرید احمدی ؛ موزیک : بنیامین بهادری ؛ تنظیم : میلاد ترابی
+ متن ترانه تو خوشگلی از بنیامین بهادری
بی رحم منو نکش با اخم / نمیگی میمیرم وقتی که میگی نه
نامرد کاری که چشمات کرد / حتی نکرد کافر شدی بتم آخر

ادامه مطلب
زیادی دور نشو بیا کجاهارو میکنی نگاه
انگاری غرقی توی رویا حالتو میخرم
همه میرن تو میمونی پشتم گفتی نرو لفظتو نکشتم

دل تو اینجاس توی مشتم این دلو میبرم
اینا حرفای منه نمیگم جلو همه
ولی صد سالم اگه خیره شم تو چشمات کمه
ولی صد سالم اگه خیره شم تو چشمات کمه
دوس دارم باشی تو دلم جا شی
نگو چشمای گیرات بگو نقاشی
خوابم یا بیدار یه جورایی خب بیمار
نگو خرمن موهات بگو گندمزار
ولی صد سالم اگه خیر
دانلود آهنگ بهنام صفوی به نام بازی + متن و بهترین کیفیت
هم اکنون دانلود کنید و گوش دهید به ترانه ی بازی از بهنام صفوی همراه با متن و کیفیت اصلی و اورجینال
Exclusive Song: Behnam Safavi Bazi With Text And Direct Links In jazzMusic
متن آهنگ بازی بهنام صفوی
»───♫♫●|●|●♫♫───«کسی جز خود ـه تو ، شبیه تو نیست … !نمیتونم اصلا ، شبیه تو شم … !رسیدن به تو ، غیرممکن شدهنمیدونم اصلا ، به چی دلخوشم … !»──|♫●|──«تو انقدر خوبی ، که دریا شدی … !نمیگم خودت رو ، تو من غرق کننه میشه که
متن ترانه جواد آرسام به نام چشم عسلی

تورو قلب من ببین بد جوری خواستهقربون نگاهت برم که بدجوری خاصهدل‌ که دیوونه بی چون و چراتهتو چه باشی چه نههرجایی باهاتهدلبر چشم عسلیدل ببر ازما ولیسر بزن اینجوری نباش این همه بی خبریمن دیوونه عاشقتمراه بیا با ما یکمآخه تو از هر کی بگی یه جورایی خیلی سریتوچه شیرینه حرفاتکی میتونه بیاد جاتوقتی چشمات دل میبرهمیشه یک روز نموند باتعطرتو می‌پسندمتو بخند تا بخندمواسه دیدنت یه لحظهمن یه شهرو ببندم

منبع :
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی هوای دلیه 
Download New music Meysam Ebrahimi – Havaye Delye
دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی به نام هوای دلیه با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
آهنگ و ترانه : منصور فرهادیان     تنظیم : مسعود جهانی
متن آهنگ هوای دلیه میثم ابراهیمی 
به به هوای دلیه حال خوشگلیه که مال خودم شدی چیه مگه مشکلیه
تو هی الکی با اون چشای عروسکی میری روی اعصابم از بس با نمکی
اره تو مال قلبمی ، ردی یه دمدمی ، با یه تیر اومدی یهویی وسط خال دلمو زدی
چش
,    ,    متن آهنگ مسعود بختیاری گل ناز دارم,    دانلود آهنگ گل ناز دارم مسعود بختیاری 320,    اهنگ لری گل ناز دارم مه شو تارم,    مسعود بختیاری gol-e naz,    دانلود آهنگ گل ناز دارم مهرنوش مختاری,    دانلود آهنگ گل ناز دارم مهدی در استیج,    دانلود اهنگ مسعود بختیاری دی بلال,    دانلود آهنگ گل ناز دارم موسی موسوی,    اهنگ معین گل ناز دارم مه شو تارم,   
انلود آهنگ جدید علی یاسینی به نام پرواز
Ali Yasini - Parvaz
ترانه و موزیک و تنظیم و میکس و مستر : علی یاسینی
+ متن ترانه پرواز از علی یاسینی
دیدمت از دور خسته بود پاهات / تا نگات کردم وای از اون چشمات
گفتی از دست این آدما خستم / زخماتو شستم بالتو بستم

ادامه مطلب
جذاب دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین  دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام جذاب با کیفیت بالا  Download New Music By Farzad Farzin Called Jazzabبا متن + بخش آنلاین و دانلود مستقیم
متن آهنگ فرزاد فرزین جذاب
تو با اون چشمات داری تو دلم میری همیشه با من یجورایی درگیری
میدونم سخته سمت تو بیام آره ندارم چاره این دلم گرفتاره
با اون چشمات دل منو تو بردی حرصمو در آوردی
اینجوری که جذابی حق همه رو خوردی
اینجوری که پیش میره حالا حالا ها بردی
با اون چشمات دل منو تو بردی حرصمو در
دانلود آهنگ دانوش نیا بارون
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * نیا بارون * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , دانوش باشید.

دانلود آهنگ دانوش به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Danoosh called Naya Baroon With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه دانوش به نام نیا بارون
نرو لج نکن منو پس نزن خواهشاً با دلم بد نشونرو کج نکن راهتو باشه تو خوبی ازم رد نشواصلاً قبوله اونیکه بودهباعثو بانی همه اشک تو چشم
دانلود رایگان فیلم ترانه,
دانلود فیلم ترانه با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم ایرانی ترانه با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1396
کارگردان : مهدی صاحبی
بازیگران: الهه حصاری، اندیشه فولادوند، امیر رضا
دلاوری، مریم معصومی، بابک انصاری، نازنین فراهانی، سیاوش چراغی‌پور، حدیث
مدنی، ایران مسعودی، آیدا تبیانیان، نسیم مسلمی، مهناز کرباسچیان، میترا
شاکری، ریحانه محمدنژاد.
خلاصه داستان : تر
متن ترانه مصطفی ظریف به نام دلم میلرزه

چشمات چه کاری دست دلم دادکه تورو اینقد میخواد کسی به چشم نمیادامست تا میاد دلم میلرزهقلب من حتی یه لحظههیچکیو جر تو نمیخوادمنو هوایی کن واسه دلم یه کاری کنتو که میدونی جات ثابت توی قلبمبه غیر تو باید به کی بگم دوست دارمهمه دنیا میدونن عاشقت هستمعشقت واسم شده دلیل زندگیای کاش راحت حستو بهم بگیدنیام بی تو دیگه معنایی ندارهاز تو فکرت مگه میشه که درامعشقم خندت مثه درمون براماین دل جز تو دیگه دلداری نداره
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
شاکری، ریحانه محمدنژاد.
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
شاکری، ریحانه محمدنژاد.
دانلود رایگان فیلم ایرانی ترانه با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1396
کارگردان : مهدی صاحبی
بازیگران: الهه حصاری، اندیشه فولادوند، امیر رضا دلاوری، مریم معصومی، بابک انصاری، نازنین فراهانی، سیاوش چراغی‌پور، حدیث مدنی، ایران مسعودی، آیدا تبیانیان، نسیم مسلمی، مهناز کرباسچیان، میترا شاکری، ریحانه محمدنژاد.
خلاصه داستان :
 ترانه دختری دانشجو و مسئو
متن ترانه آرمین آراد به نام عطر موی خیس

میزنه دلم باز به هوات بیرونزده نم بارون رو‌ تن تهرونعطر موی خیست وای شهر و پر کرده وبگو دلمو میخوای بگو باش راه میایمن مست شراب دست ساز نگاتممن دیوونه ی اون چشمای سربرانممن نفس ندارم تو هوام نباشیعمرا اگه بذارم از دل من جدا شیلابلای موهات دست منه شونهعشق تو جنونه دلم یه دیوونهرنگ ناز چشمات تیره و روشنچیکارنکردی تو با دل منمن مست شراب دست ساز نگاتممن دیوونه ی اون چشمای سربرانممن نفس ندارم تو هوام نباش
متن ترانه مسعود علی اکبری به نام تو مال من شو

به دور چشمات بگردوم بگردومدعا می کنوم که بشی مرحم دردوممی خوام چشات و بزاروم پروفایلومهمه حسودا بفهمن تو رو دارومدل ای دل ای یاروماعشق دلداروماتو مال من شو دلبروم برات خیلی دارومابا تیر مژگونت یه جور دلوم رو بردیما عاقل بودم خب ولی دیونوم کردیمستوم از بوی توطاق ابروی توهر جا بری گلوم ما میام دنبال توهرجا بری گلوم ما میام دنبال تودل ای دل ای یاروماعشق دلداروماتو مال من شو دلبرومبرات خیلی دار
دانلود آهنگ های ایرانی
دانلود گلچین برترین آهنگ جدید پاپ
بهترین آهنگ های فارسی ایرانی سال
شاد و غمگین
دانلود آهنگ های جدید ایرانی
گلچین موزیک های ایرانی
بهترین آهنگ های سال 98
همچنین ببینید : 
دانلود آهنگ ماشین
این پست همیشه آپدیت خواهد شد.
بزرگترین آرشیو بهترین آهنگ های شاد و غمگین سال 98
« آپدیت 98.07.07 »
دانلود آهنگ های پرطرفدار جدید
گرشا رضایی - ادامه داره
میمیرم واسه چشمات که عزیزن که عجیبن که دیوونن
چشمام خورده به چشمات که مریضن که حریصن
گ
دانلود اهنگ دور هم بودن چه حالی داره / ریمیکس شاد
دور ♪ هم … بودن چه حالی داره … !! ♪♪دوتا ♪ چشمات … عجب جادویی داره … !! ♪♪دلم ♪ امشب حال … خوبیو داره … !! ♪♪مگه ♪ دنیا … بهتر ما آخه داره … !! ♪♪توی♪ این … دورهمیا دلم با توئه … !! ♪♪با ♪ دلم راه بیای … من دلم میدوئه … !! ♪♪اگه ♪ این … خوابه نذاری که بیدار بشم … !! ♪♪کم ♪ کم ممکنه … از عشق تو بیمار بشم … !! ♪♪تو ♪ بخوای حاظرم … حتی واسه تو یار بشم … !! ♪♪امشب ♪ شب … مهتابه چشا بی خوابه …
به دستت که زدی زیر چونه‌ات و حالت دهنت خیره شدم. به زاویه‌ی پایین به بالای دوربین که حالت روحی‌تو نشون میده‌. به ته‌ریشی که بهش عادت ندارم. به تی‌شرت محبوبم. به موهای نرم و خوش‌حالتت. به دیوار پشت سرت. به سکوتی که ازش می‌ترسی. منم می‌ترسم. می‌ترسم به چشمات نگاه کنم. می‌ترسم صدام کنن و من نتونم جوابشونو بدم. پادشاه تنهایی، من از چشمات می‌ترسم.

سلام دوستای خوبم امروز هم پارت دوم اموزش ترانه سرایی رو داریم:)
اولش یه توضیح کوچولو در مورد شعر و ترانه میدم و بعدش میریم دوتا از قواعد ترانه سرایی رو با هم مرور میکنیم.خب از خود ترانه شروع میکنیم. ترانه چه فرقی با شعر داره؟!ترانه از بعضی جهات به شعر شباهت داره ولی اصلی ترین تفاوتش زبان گویشیش هست. چون زبان شعر ادیبانه ست ولی ترانه زبانش عامیانه هست. حتی قالب هاشونم به هم دیگه شباهت داره. ولی بخاطر همین زبان ساده و عامیانه ش  دست و بال ترانه
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
.
برای دانلود این اهنگ به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید امید جهان به نام چشمات با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Omid Jahan Called Cheshmat

دانلود آهنگ امید جهان به نام چشمات

دانلود ،
موزیک ،
دانلود موزیک ،
دانلود آهنگ
 ،
دانلود آهنگ جدید  ،
موزیک جدید ،
آهنگ جدید ،
دانلود موزیک جدید ،
دانلود مداحی ،
دانلود نوحه ، نوحه ،
دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
دانلود آهنگ امیر عظیمی خورشید
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * خورشید * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , امیر عظیمی باشید.

دانلود آهنگ امیر عظیمی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Amir Azimi called Khorshid With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه امیر عظیمی به نام خورشید
دنیا خلاصه میشه تو چشماتچشمای بی تابی که بیدارهدنیای من بودی و میدونیاین مرد دیوونه دوست دارهمیخندی و لبخند آرومتآرام
دانلود آهنگ جدید مهراد جم با نام گل شقایقدانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام گل شقایق با بهترین کیفیت در سمفونی. مهراد جم گروه خوب کشورمان آهنگ جدیدی به نام گل شقایق را در فضای مجازی منتشر کرده است. شما عزیزان و طرفدارن موسیقی میتوانید برای دانلود موزیک گل شقایق و همینطور برای آهنگ های دیگر این هنرمند به بخش دانلود آهنگ و موزیک ویدیو مراجعه و این آثار بسیار جذاب را با بهترین کیفیت دانلود کنید و یا این موزیک زیبا را بصورت آنلاین در وب سایت سمفون

رسیدیو همونهایی که چشماشونو میبستن حالا با دیدن چشمات میگن تا آخرش هستن تو بی سر سرتری از من چقدر زیباتری از من داری میریو با چشمات داری دل میبری از من دم رفتن چرا باید نگاهت رو به ما باشه مث اینکه خدا میخواست یه چیزی یاد ما باشه

تو بی سر سرتری از من چقدر زیباتری از من داری میریو با چشمات داری دل میبری از من

دانلود آهنگ گرشا رضایی به نام دل ندارم

از موزیک منآهنگ گرشا رضایی به نام دل ندارم به همراه شعر و کیفیت عالی

ترانه : علی بحرینی ؛ موزیک : گرشا رضایی

───┤ ♩♬♫♪♭ ├───

متن ترانه گرشا رضایی به نام دل ندارم
ادامه مطلب
دانلود آهنگ علیرضا طلیسچی من سختگیرم ولی سخت میرم ، قلبم گیره خوبیم اینه که تو دنیا روی تو گیرم
Ahang man sakhtgiram vali sakht miram az Alireza Talischi
دانلود آهنگ من سختگیرم ولی سخت میرم ، قلبم گیره خوبیم اینه که تو دنیا روی تو گیرم
نفسم بسته به چشمات و دلم وصل بهت فکر میکردم احتیاجی نیست ولی هست بهت ...♪
وای امون از دلت آی امون از دلت ...♪
اومدم دلو یهو اول ندم از قصد به تو حالا حسم از همیشه بیشترم هست به تو ...♪
آخ که از دست از وای که از دست تو
من سختگیرم ولی سخت میرم تو
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی هوای دلیه

آره تو مال قلبمی ردی دمدمی

با یه تیر اومدی یهویی وسط خال دلمو زدی

چشمات نابه آره گیرایی ام داره

یه جوری که واسه آدم شب و روز نمیذاره

/ ترانه و موزیک : منصور فرهادیان / تنظیم : مسعود جهانی /
Download New Song By Meysam Ebrahimi Called Havaye Delie

برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …

دانلود آهنگ با کیفیت 128

دانلود آهنگ با کیفیت320

متن آهنگ بهنام صفوی بنام بازی

کسی جز خود تو شبیه تو نیستنمی تونم اصلا شبیه تو شمرسیدن به تو غیر ممکن شدهنمی دونم اصلا به چی دلخوشمتو انقدر خوبی که دریا شدینمی گم خودت رو تو من غرق کننه می شه که با تو مساوی بشمنه می شه بگم با خودت فرق کنمن این بازی رو می بازمتو از قلبم خبر داریتو چشمات آس گم می شهیه عالم برگ سر داریمن این بازی رو می بازمتو از قلبم خبر داریتو چشمات آس گم می شهیه عالم برگ سر داری
دیگه بسه حرفامو یادم نیارکه هرچی بهت گفتمو از برمهن
رضا صادقی به تو مدیونم
دانلود آهنگ جدید رضا صادقی به نام به تو مدیونم
Reza Sadeghi - Be To Madyounam
ترانه سرا : محسن حق نظری ؛ آهنگساز : محمد عابدینی ؛ تنظیم : هومن آزما
میبینی چجوری شده فکر و خیال من / اون چشمات دل با منطقمیهو پای تو / عقلشو از دست داد

ادامه مطلب
آهنگ جذاب از فرزاد فرزین
شعر از یاحا کاشانی
بخشی از متن شعر:
تو با اون چشمات داری تو دلم میری همیشه با من یجورایی درگیریمیدونم سخته سمت تو بیام آره ندارم چاره این دلم گرفتارهبا اون چشمات دل منو تو بری حرصمو در آوردی یجوری تو جذابی حق همه رو خوردیاینجوری که پیش میره حالا حالاها بردی ...با اون چشمات دل منو تو بری حرصمو در آوردی یجوری تو جذابی حق همه رو خوردیاینجوری که پیش میره حالا حالاها بردی ...

دانلود با کیفیت 320
حجم فایل:7.8 مگابایت
فرمت :MP3
پس
دانلود اهنگ چه خبر چه خبر سلامتی سلامتی {ارسلان} بصورت کامل
دانلود اهنگ بزن به سلامتی حالی که داریم دانلود آهنگ سلامتی چشمات ریمیکس
متن اهنگ
به سلامتی اولین سلامت دفعه ی اولی که گفتی میخوامت
به سلامتی خلوت دوتایی به بوسه پشته بوسه تا خود رهایی
به سلامتی این دلی که بردی که به خاطرم یه دنیا حرف خوردی
به سلامتی عمری که شمردی که واسه داشتنه من طاقت آوردی
سلامتیت سلامتی چشمات که منه دیوونه رو دیوونه تر کرد
سلامتیت سلامتی قلبت که به دریا زد و طوفا
دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده مرور خاطراتت
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * مرور خاطراتت * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , محسن ابراهیم زاده باشید.
دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Mohsen Ebrahimzadeh called Moroor Khateratet With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه محسن ابراهیم زاده مرور خاطراتت
توی تک تک لحظه هام به فکرتم عزیزم نذار همه دردامو من تو خودم بریزمپای هم
دانلود آهنگ یاسین ترکی 8118 + متن و بهترین کیفیت
سوپرایز دیگری از یاسین ترکی برای شما کاربران ترانه 8118 با بهترین کیفیت  در جاز موزیک
Exclusive Song: Yasin Torki | 8118 With Text And Direct Links In jazzMusic
متن آهنگ ۸۱۱۸ یاسین ترکی»───♫♫●|●|●♫♫───«هربار می بینمت انگار ، که همون باره اوله … !از سرم بیرون نمیره ، چشمات نمیره از سرش … !میگذره زود پیش همیم ، انگار زمان داره عجلهسوال ـه من تویی ، باشه با تو حله راه مسئله … !»──|♫●|──«دستاتو میگیرم ، از تو چشمات میبینم …
دانلود رایگان فیلم ترانه
فیلم سینمایی ترانه ۱۳۹۶ به کارگردانی مهدی صاحبی
کارگردان: مهدی صاحبی | ژانر: اجتماعی | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 91 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت | تهیه کننده: مهدی صباغ زاده و محمدتقی انصاری
خلاصه داستان:
داستان این فیلم در رابطه با دختری است به نام ترانه که برای امرار معاش و کسب پول خودش را بازیچه دست هرکسی می کند. تا اینکه وارد ماجرای عجیبی می شود و تا حد مرگ پیش م
متن آهنگ تلفات از رستاک
میشه امشب با هم بریم بیرون میشه این قصه رو شروع کنیممیشه به جای آسمون امشب از دل سینما طلوع کنیموقتی تو عکس تار می افتی بغض وقتی صداتو میپوشهتو همیشه هیمشه زیبایی حتی وقتی چراغ خاموشهچشمات چشمه جوشان چشمه نه آب حیاتمن اسیرم اسیر چشماتم تو زمین لرزه ای دلم تلفاتچشمات چشمه جوشان چشمه نه آب حیاتمن اسیرم اسیر چشماتم تو زمین لرزه ای دلم تلفاتبی تو دنیای من تو این روزا یه اتاق نمور سرد و خفسحال و روزم بدون تو مثل حال و روز
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی به نام ماه قشنگم
Ali Yasini - Mahe Ghashangam
ترانه و موزیک : علی یاسینی ؛ تنظیم : پازل بند+ متن ترانه ماه قشنگم از علی یاسینی
دل من ضربه دیدست پره / وصله پینست تو واسش یه تکیه گاه نابی
تو خود نوری مث مهتابی / وقتی تاریکه همه جا تو فقط میتابی

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید مهرزاد امیرخانی سوت و کور
Mehrzad Amirkhani - Sooto Koor
ترانه : مهرزاد امیرخانی ؛ موزیک : آرش AP ؛ تنظیم : حسن بابامحمودی
+ متن ترانه سوت و کور از مهرزاد امیرخانی

دانلود آهنگ با کیفیت اصلی دانلود آهنگ با کیفیت 128
پخش آنلاین کیفیت های مختلف (قبل از دانلود می توانید آنلاین گوش کنید)
ادامه مطلب
چه بی ریا آمدم به قلب عاشق توباورم شد حرف های به ظاهر صادق تو
چه پر غرور می روی از این دل شکستهانگار عهدی نبستی با این عاشق خستهانگار عهدی نبستی با این عاشق خسته
جنگل چشمات هواش چه سرده ، هر نگاه تو حدیث دردهرفتنت دیگه شده مسلم ، اما دل هنوز باور نکرده
نکنه رنجیدی از من ، بگو تقصیرم چیهیا که دل به دیگری دادی ، بگو اون کیهنکنه که از حقیقت ، تو می خوای فرار کنیبری و یک بار دیگه ، منو بی قرار کنیبری و یک بار دیگه ، منو بی قرار کنیجنگل چشمات هواش چه س
دانلود رایگان انیمیشن امین و اکوان
انیمیشن امین و اکوان ۱۳۹۶ به کارگردانی زحل رضوی
کارگردان: زحل رضوی | ژانر: فانتزی | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 76 دقیقه | نوع: انیمیشن | مخاطب: کودک و نوجوان | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت | تهیه کننده: زحل رضوی و مهدی صفارپور
خلاصه داستان:
این انیمیشن در فضایی کلاسیک و قدیمی قصه ای امروزی را برای کودکان روایت می کند و...

لینک های دانلود رایگان انیمیشن امین و اکوان
کیفیت 1080p با حجم 1.2 گیگابایت
کیف
دانلود آهنگ جدید سینا درخشنده سقوط
Download New Music Sina Derakhshande – Soghoot
سینا درخشنده سقوط

دانلود آهنگ جدید سینا درخشنده سقوط با لینک مستقیم

متن آهنگ سقوط از سینا درخشنده

انقد فکر تو پیرم کرده که جونی نمونده تو تنمتو زندگی کن اونی که …
دنیام با تو یه دفعه چه جذاب شد واست مردن توی دل من باب شدعکس چشمات توی دل من قاب شد ای وای از دست تودوست دارم دلبر شیرینم حالم خوبه پیش تو که میشینمدل میگیره تورو که نمیبینم ای وای از دست تو
+++
ترانه جدید و زیبای سقوط
دانلود آهنگ جدید یوسف زمانی به نام من خیره به ستاره های آسمون با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang man khire be setarehaye asemon Yousef Zamani
دانلود آهنگ من خیره به ستاره های آسمون (با کیفیت عالی 128 و 320 و متن شعر ترانه)
شب که بشه حال ما شه خراب خراب … ./!♬!
تو با خیال ـه راحتت ، بگیر بخواب … ./!♬!
♪♪......
من خیره به ستاره های آسمون … ./!♬!
تو ولی دلت ./!♬!
دانلود اهنگ من خیره به ستاره های آسمون (با کیفیت عالی 128 و 320 و متن شعر ترانه)
لینک دانلود آ
دانلود آهنگ جدید عاشقانه و غمگین غمت نباشه من عاشقتم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang ghamet nabashe man asheghetam
دانلود آهنگ غمت نباشه من عاشقتم (کیفیت بسیار عالی) و متن ترانه
از تو دور بمونه چشای بد ♫♪✌
♪♪♪ ♫♫♫ ♪♪♪
اون نگات همه رو دیوونه کرد ♫♪✌
♪♪♪ ♫♫♫ ♪♪♪
ضربانه دلم با تو رو صد ♫♪✌
♪♪♪ ♫♫♫ ♪♪♪
دانلود اهنگ غمت نباشه من عاشقتم (کیفیت بسیار عالی) و متن ترانه
نفسم میره واست ♫♪✌
♪♪♪ ♫♫♫ ♪♪♪
جایی رفتی ز
دانلود آهنگ جدید عاشقانه خیلی زیبا از رضا بهرام به نام در پی چشمت چشمات شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang dar pey chashmat shahr be shahr khane be khane shodam ravane
دانلود آهنگ در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه رضا بهرام
در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه ♩♫/
گل عشقم را چیدی دانه به دانه چه عاشقانه ♩♫/
آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش آمدی رویای من ♩♫/
این تویی این جان من شوق چشمان
دانلود آهنگ شایان قاسمی عمرا واسه تومیزنه قلبم اومدی تو دلم کم کم نمی تونم ... دلم دیگه غیر تو کسی رو بخوادش عزیزم میمیرم غمو تو چشات ببینم سرتعاشقی بدون دیگه تو عمرن. ♫♫♫. آخه عمرن عمرن عمرن دلم دیگه غیر تو کسی رو بخوادش. ♫♫♫. عزیزم میمیرم غمو تو چشات ببینم. ♫♫♫. سرت رو شونم بزار تا آروم بگیرمعزیزم میمـیرم، غمو توو چشات ببینم…♯♫♪. سرِت رو، رووو شونم، بذار تا آروم بگیرم…♯♫♪. #ملودی و ترانه: شایان قاسمی. تو مالِ منـی!! به همه بگو
سمت کابینت ها دوید دست پاچه بود در حال باز کردن گفت :-کجاست جعبه ی کمک های اولیه ؟نگاهش مضطرب وپریشون بود که با گریه گفتم :-اون یکی ...سریع باز کرد وجعبه رو دید سریع آورد و با هرمکافاتی بود دستمو باند پیچی و پانسمان کرد خونش بند نمی اومد دستمو محکم گرفته بودم وقتی برام پتادین ریخت ناخود آگاه از شدت سوزش ودرد با گریه نگاهش کرد و گفتم :-آخ...نکن. نگام کرد با گریه گفتم :-خونش بند نمیاد -باید بخیه بخوره تمام نگاهم به چشمای عاشقش بود و با گریه گفتم :-می
دانلود گلچین اهنگ های عاشقانه در یک فایل زیپ بصورت یکجا
 گلچین اهنگ های عاشقانه بصورت یکجا
برای علاقمندان ترانه های عاشقانه وبلاگ یک موزیک گلچینی از بهترین و پرطرفدارترین اهنگ های عاشقانه را اماده کرده که با مراجعه به اخر این مطلب و کلیک بر روی لینک دانلود این مجموعه بی نظیر را دریافت کنید
بیشتر اثار هنرمندان در عرصه موسقی موضوعی عاشقانه دارد و بر اساس عشق اهنگ و ترانه های زیادی با سبک های مختلف ساخته شده است
سایت های موزیک زیادی در سراسر
دانلود آهنگ جدید مهدی جهانی به نام پرپر
Mehdi Jahani - Par Par
موزیک و ترانه : مهدی جهانی ؛ تنظیم : عماد لاریجانی
+ متن ترانه پرپر از مهدی جهانی

ادامه مطلب
دانلود آهنگ های ایرانی
دانلود گلچین برترین آهنگ جدید پاپ
بهترین آهنگ های فارسی ایرانی سال

شاد و غمگین
دانلود آهنگ های جدید ایرانی
گلچین موزیک های ایرانی
بهترین آهنگ های سال 98
همچنین ببینید : 
دانلود آهنگ ماشین
این پست همیشه آپدیت خواهد شد.
بزرگترین آرشیو بهترین آهنگ های شاد و غمگین سال 98
« آپدیت 98.07.07 »
دانلود آهنگ های پرطرفدار جدید
گرشا رضایی - ادامه داره
میمیرم واسه چشمات که عزیزن که عجیبن که دیوونن
چشمام خورده به چشمات که مریضن که حریصن
دانلود آهنگ جدید مهراد جم | گل شقایق+ متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Download New Song By Mehraad Jam | Gole Shaghayegh
♬♪♪♫♪♬

Danlod Ahang Jadid Mehrad Jam Gole Shaghayegh
♬♪♪♫♪♬
متن آهنگ جدید مهراد جم بنام گل شقایق:
♬♪♪♫♬
مگه میشه از نگات / دل برید و خسته شد  
تو خود عشقی و عشق / کم میاره پیش تو

برای دانلود آهنگ جدید مهرادجم بنام گل شقایق لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید 

مگه میشه از نگات دل برید و خسته شدتو خود عشقی و عشق کم میاره پیش توکاش یه جوری بشه که چشم به راهت نشینمم
دانلود آهنگ امیر فرجام وسواسی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * وسواسی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , امیر فرجام باشید.

دانلود آهنگ امیر فرجام به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Amir Farjam called Vasvasi With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه امیر فرجام به نام وسواسی
چشمات یه حسه خوب وآرامشی داره موجه موهاتاونقده خاصه که دریاهم نداره با نفس هاتعشق داره پاشو تو قلبه من میزاره دوبارهزی
دانلود آهنگ جدید مهراد جم گل شقایق+ متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Download New Song By Mehraad Jam Called Gole Shaghayegh+Text

♬♪♪♫♪♬
متن آهنگ مهراد جم گل شقایق:
مگه می شه از نگات / دل برید و خسته شد  
تو خود عشقی و عشق / کم می آره پیش تو

مگه می شه از نگات دل برید و خسته شدتو خود عشقی و عشق کم می اره پیش توکاش یه جوری بشه که چشم به راهت نشینممثلا تو باشی من واسه بمی
دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری به نام تنهای تنها
Shahab Mozaffari - Tanhaye Tanha
ترانه : مهرزاد امیرخانی ؛ تنظیم : بهتاش زرین و حامد حسینی
+ متن ترانه تنهای تنها از شهاب مظفری
دارم از تو میگذرم / تا نگذره آب از سر تو
میشکنم من تو خودم / تا نشکنه بال و پر تو

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید مهراد جم | گل شقایق+ متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Download New Song By Mehraad Jam | Gole Shaghayegh
♬♪♪♫♪♬

♬♪♪♫♪♬
متن آهنگ جدید مهراد جم بنام گل شقایق:
♬♪♪♫♬

مگه میشه از نگات دل برید و خسته شدتو خود عشقی و عشق کم میاره پیش توکاش یه جوری بشه که چشم به راهت نشینمم
دانلود اهنگ افغانی عید قربان است من قربانت شوم
در این مقاله در وبلاگ یک موزیک ترانه بسیار زیبا به زبان افغانی به مناسبت عید قربان با بهترین کیفیت برای دانلود قرار داده می شود.
موزیک عید قربان است من قربانت شوم یکی ترانه های بسیار محبوب به مناسب عید قربان است که در بین فارسی زبان های طرفداران زیادی دارد
برای دانلود این ترانه به لینک های که در پایین همین مطلب قرار داده شده مراجعه فرمایید و با کیفیت عالی این موزیک را دریافت کنید
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام گل شقایق با بهترین کیفیت. مهراد جم گروه خوب کشورمان آهنگ جدیدی به نام گل شقایق را در فضای مجازی منتشر کرده است. شما عزیزان و طرفدارن موسیقی میتوانید برای دانلود موزیک گل شقایق و همینطور برای آهنگ های دیگر این هنرمند به بخش دانلود آهنگ و موزیک ویدیو مراجعه و این آثار بسیار جذاب را با بهترین کیفیت دانلود کنید و یا این موزیک زیبا را بصورت آنلاین در پایین صفحه گوش دهید.
Download Music MehraadJam - GoleShaghayegh  

دانلود آهنگ با کی
دانلود اهنگ دیونم کرده بود یه ذره ولی هر چقدر
دانلود کامل ترانه جدید ، شنیدنی و بسیار زیبا از ستین به نام دیونم کرده بود یه ذره ولی هر چقدر در وبلاگ یک موزیک به صورت صوتی و با لینک مستقیم کیفیت عالی 320 با سرعت بالا
برای دریافت این ترانه به لینک که در انتهای همین مطلب قرار داده شده مراجعه کنید و ترانه جدید سیتن را دریافت کنید
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند قرار
[ دانلود آهنگ با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ + متن آهنگ و پخش آنلاین موزیک ]
Download New Music Mehdi Ahmadvand Gharar
یکی به تو انگار بد منو گفته / که دو ساعته چشمات رو من نمیوفته

مهدی احمدوند قرار

متن آهنگ قرار مهدی احمدوند

یکی به تو انگار بد منو گفته که دو ساعته چشمات رو من نمیوفته
یکی انگار عشقو از دل تو برده نمیدونی قلبم بدون تو مرده
نمیذارم این خاطره ی بد بگیره ازم تورو تا این حد
نمیذاره عشق جدایی بخوام
میون امواج عجیب و غریب دریای گیرهایی که مامان به من میده، اون موجی از
همه عجیب تره که وقتی پشت سر من میره داخل حمام برای انجام هرکاری، میگه:
وااااااااااااای مهرنوووووووش! باز که همه جا رو خیس کردی  خب مادر من! شما یه نفر نشون بده که وقتی میره حمام، حمام خیس نشه؛ منم قول میدم دیگه حمام خیس نکنم!
برای دانلود فیلم ترانه ای عاشقانه برایم بخوان با لینک مستقیم همین الان
کلیک کرده و از دیدن این فیلم زیبا نهایت استفاده را ببرید
ترانه ای عاشقانه فیلمی جذاب است
و سکانس های جذابی دارد
در این فیلم نوع برخورد بازیگران با یکدیگر متفاوت است
متفاوت از این جهت که زیر بار زور نروند
و نسبت به هم بی تفاوت نباشند
فیلم زیبای یک ترانه ی عاشقانه حسی متفاوت را القا میکند
و به مخاطب وانمود می کند که نباید دشوار فکر کنیم
بگذریم 
این فیلم در ترکیه ساخته می شو
دانلود آهنگ مهدی یراحی طلوع میکنم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * طلوع میکنم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , مهدی یراحی باشید.

دانلود آهنگ مهدی یراحی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Mehdi Yarrahi called Tolou Mikonam With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه مهدی یراحی به نام طلوع میکنم
طلوع میکنم اگر منتظرشنیدنی اگرچه بعد زخم هانمانده از منم منیطلوع میکنم که تواز این خراب تر شوی اگر چه د

دلو دادم دستش رفت اونم خوب شیکوند دمش گرم ♪اصن عیبی نداره کاره یاره یار که سر آشتی نداره تا بوده همین بوده این کار روزگاره ♪جونم به تو بستگی داره بارونه چند وقته میباره هیچوقت عشقت واسه تو کم نمیذاره ♪چشمات میکشه آدمو اسیر اون نگاتمو یه نفر هست که برات میمیره ♪هرچی دارم مال تو آخ که میخرم حال تو عشقم عشقت به پات میشینه ♪
از من نمیشه رد شی این دل دیوونه پس چی ♪ای وای از این تاب موهاتو اون چشای وحشی ♪هی نگو میخوای بری بیخیال دلم شی ♪نکنه که

دلو دادم دستش رفت اونم خوب شیکوند دمش گرم ♪اصن عیبی نداره کاره یاره یار که سر آشتی نداره تا بوده همین بوده این کار روزگاره ♪جونم به تو بستگی داره بارونه چند وقته میباره هیچوقت عشقت واسه تو کم نمیذاره ♪چشمات میکشه آدمو اسیر اون نگاتمو یه نفر هست که برات میمیره ♪هرچی دارم مال تو آخ که میخرم حال تو عشقم عشقت به پات میشینه ♪
از من نمیشه رد شی این دل دیوونه پس چی ♪ای وای از این تاب موهاتو اون چشای وحشی ♪هی نگو میخوای بری بیخیال دلم شی ♪نکنه که
جدیداً حالم که خوب نیست، بغض که می‌کنم، فهمیده که نمیشم، سر اون آدم مقابلم که دلم می‌خواد جیغ بکشم، note گوشیمو باز می‌کنم و میرم سراغ ترانه‌هام. همه‌شو اونجا خالی می‌کنم؛ ادیت می‌کنم، می‌نویسم، و اون وقت دیگه تنها نیستم.
دانلود رایگان فیلم سینمایی ترانه کوچک من
فیلم ایرانی ترانه کوچک من به کارگردانی مسعود کرامتی
کارگردان: مسعود کرامتی | ژانر: خانوادگی، کمدی | سال تولید: 1388 | تاریخ انتشار: 9 فروردین ماه 1399
مدت زمان: 82 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت | تهیه کننده: سعید شاهسواری
خلاصه داستان: سیاوش نوجوان سیزده ساله ای است که با دیدن خوابی وارد یک ماجرا می شود. همان خواب را پدربزرگ او هم دیده است. پدربزرگ به زادگاهش می رود و سیاوش
متن اهنگ دیوونه کن مسیح
دانلود آهنگ مسیح و آرش دیوونه وار
دانلود آهنگ آرش ap و مسیح توبه کردم
دانلود اهنگ مسیح و ارش نرو

دانلود آهنگ عاشقتم از مسیح
دانلود آهنگ مسیح و آرش ap به همه بگو
دانلود آهنگ آرش ای پی و مسیح من عوض شدم
دانلود اهنگ مسیح و ارش دیوونه بازی

مسیح و آرش AP دیوونه کن دانلود آهنگ جدید مسیح و آرش AP به نام دیوونه کن Masih & Arash AP - Divooneh Kon تنظیم و میکس و مستر : سعید انصار ؛ ترانه و آهنگ : آرش AP + متن ترانه دیوونه کن از مسیح و آرش AP اسم تو شد د
دانلود آهنگ جدید محسن یگانه به نام موهات 
Download New Music Mohsen Yeganeh Called Moohat
دانلود ترانه موهات جدیدترین موسیقی محسن یگانه با کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
ترانه و آهنگ : محسن یگانه   میکس و مستر : آرش پاکزاد

متن آهنگ موهات محسن یگانه 
دلتنگت میشم بکش دست نوازش رو سرم پیشم بشین درد دلاتو میخرممیشم پناهت غصه هات مال خودم با من مدارا کن که بد عاشق شدمچشمات قرارم رو گرفت از من به من رحم کن بهم خیره نشو اصلاموهات رنگ دنیای منه روی موهات رد دستای م
سیامک عباسی این روزها در حال ضبط و تنظیم آلبوم جدید خود به نام «ترانه‌ ساز» است. این آلبوم ۱۳ قطعه دارد.
آهنگ‌های این آلبوم توسط هنرجویان شرکت‌کننده در کلاس‌های ترانه‌سازی (Songwriting) سیامک عباسی ساخته شده‌اند. 
اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد این آلبوم به زودی در همین پست اعلام می شود.
سیامک عباسی این روزها در حال ضبط و تنظیم آلبوم جدید خود به نام «ترانه‌ ساز» است. این آلبوم ۱۳ قطعه دارد.
آهنگ‌های این آلبوم توسط هنرجویان شرکت‌کننده در کلاس‌های ترانه‌سازی (Songwriting) سیامک عباسی ساخته شده‌اند. 
اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد این آلبوم به زودی در همین پست اعلام می شود. 

علی یاسینی این روزا
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی به نام این روزا
Ali Yasini - In Rooza
ترانه و موزیک : علی یاسینی ؛ تنظیم : سهیل شمس
+ متن ترانه این روزا از علی یاسینی
خودت بگو نباشی میمونه / چی از من با همه میجنگم
آخ نمیدونی چقدر درد میکنه / این جای خالیت

ادامه مطلب
متن ترانه علی فروغی شاد به نام فاصله

تو خیالم اینجانشستی کنارم میگم از فرداهامیخندی نداری باور به رویاهامباور به رویاهامگوش میدی به منچشمات و میبینم که دیگه نیست مال مندنیای تو بودم گذشت دوران منگذشت دوران منمن میدونم که نیستم لایق چشمای تومن تلاش کردم ولی انگار نمیشم مال توبین دنیاهای ما از اولش فاصله بودمن بهت حق میدم پای من نسوز راحت برومن میدونم که نیستم لایق چشمای تومن تلاش کردم ولی انگار نمیشم مال توبین دنیاهای ما از اولش فاصله بود
مسیح و آرش AP لیلا
دانلود آهنگ جدید مسیح و آرش AP به نام لیلا
Masih & Arash AP - Leyla
ترانه و موزیک : مسیح و آرش ای پی ؛ تنظیم : مسعود جهانی
+ متن ترانه لیلا از مسیح و آرش AP
این همه حرف در اومده / بگو دروغه اینا بگو لیلا
همه الان مجنونن و مث من / میشه پیدا کی میشه لیلا

ادامه مطلب

علی یاسینی ماه قشنگم
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی به نام ماه قشنگم
Ali Yasini - Mahe Ghashangam
ترانه و موزیک : علی یاسینی ؛ تنظیم : پازل بند
+ متن ترانه ماه قشنگم از علی یاسینی
دل من ضربه دیدست پره / وصله پینست تو واسش یه تکیه گاه نابی
تو خود نوری مث مهتابی / وقتی تاریکه همه جا تو فقط میتابی

ادامه مطلب

علی یاسینی ازم دور شین
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی به نام ازم دور شین
Ali Yasini - Azam Door Shin
ترانه,موزیک : علی یاسینی ؛ تنظیم : مسعود جهانی
+ متن ترانه ازم دور شین از علی یاسینی
ازم دور شید راجبش نگید / من با خاطراتش خوشم
به من چه که دیگه مال من نیست / اونو تو دلم نمیکشم

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام خیالت راحت به همراه متن ترانه
Music Mehrad Jam – Khialet Rahat
بدون تو شبا همش خرابه حالم
مگه من جز تو کیو دارم
گره افتاده به کارم کجایی
تو با اون چشمات مشکل گشایی
دوست دارم دور بشم از همه
همین که تو باشی بسمه
من و تو یه قایق وسط یه دریا که آرومه
هر شبش یعنی چشمای مستت
عشق یعنی چشمای مستت
منبع:
http://musicdel.ir/single-tracks/774/

علی یاسینی هر جای شهر
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی به نام هر جای شهر
Ali Yasini - Harjaye Shahr
ترانه و تنظیم : علی یاسینی ؛ موزیک : علی یاسینی و مجین
+ متن ترانه هر جای شهر از علی یاسینی
هرجای شهرو میگردم / ما با هم خاطره داریم
آخر عمرمه اون روز / که ازم چشم برداری

ادامه مطلب
دانلود آهنگ امین بانی دلیل + متن اهنگ 
Download New Music Amin Bani – Dalil
دانلود آهنگ جدید امین بانی به نام دلیل با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
ترانه : فرید احمدی   موزیک : امیر توسلی
متن آهنگ دلیل امین بانی 
اگه زنده موندم دلیلم تو بودیتا اینجا رسوندم دلیلم تو بودیاگه بی هوا توی آتیش چشماتخودم رو سوزوندم دلیلم تو بودی
چی اومد به روزم واسه تو مهم نیستمیرم یه روزم واسه تو مهم نیستتو عشقت خودم رو به آخر رسوندمعزیزم هنوزم واسه تو مهم نیست
دانلود اهنگ چال چال کاباراچی ادنان
دانلود آهنگ کاباراچی ادنان
اهنگ چال ده کاباراچی
دانلود آهنگ ترکیه چال کاباراچی چال چال

آهنگ چال کاباراچی چال عدنان
دانلود اهنگ چال کاباراچی ادنان
دانلود ترانه چال کاباراچی
ترانه عدنان چال کاباراچی
آهنگ دوردونه احسان دریا دل
Download New Music Ehsan Darya Del – Dordoone
دانلود آهنگ جدید احسان دریا دل به نام دوردونه با کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸
لینک دانلود در ادامه مطلب…
متن آهنگ احسان دریا دل به نام دوردونه
دردونه ی قلبم… مونس و هم همدم، دلیل هر خندمنیستی به مو بندمحوری و هی محشر زیادی تو کمتر…سوخته بهارم باز؛ خسته نشی خستمآدمت میشم اگه حوام بمونی؛ یکمی لجبازی کلی مهربونیگم شدم تو گرمی اون دوتا چشمات
واسه من؛ ستاره نه یه کهکشونیآدمت میشم اگه حوام بمونی؛ یکمی
آهنگ دوردونه احسان دریا دل
Download New Music Ehsan Darya Del – Dordoone
دانلود آهنگ جدید احسان دریا دل به نام دوردونه با کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸
لینک دانلود در ادامه مطلب…
متن آهنگ احسان دریا دل به نام دوردونه
دردونه ی قلبم… مونس و هم همدم، دلیل هر خندمنیستی به مو بندمحوری و هی محشر زیادی تو کمتر…سوخته بهارم باز؛ خسته نشی خستمآدمت میشم اگه حوام بمونی؛ یکمی لجبازی کلی مهربونیگم شدم تو گرمی اون دوتا چشمات
واسه من؛ ستاره نه یه کهکشونیآدمت میشم اگه حوام بمونی؛ یکمی
دانلود آهنگ های روزبه بمانی
جدیدترین آهنگ های روزبه بمانی با لینک مستقیم و کیفیت بالا
دانلود تمام آهنگ های روزبه بمانی

روزبه بمانی (زادهٔ ۷ آذر ۱۳۵۷ در تهران)، شاعر، ترانه‌سرا و خواننده ایرانی است. او فعالیت هنری خود را با بهروز صفاریان آغاز کرده و به عنوان ترانه‌سرا سابقه همکاری با هنرمندان نامی ایران از جمله داریوش، گوگوش، منصور، محسن چاوشی، محمد اصفهانی[۱] احسان خواجه‌امیری، کامران و هومن،محمد علیزاده.فرزاد فرزین، محسن یگانه، مهدی

علی یاسینی برگرد
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی به نام برگرد
Ali Yasini - Bargard
ترانه ، آهنگ ، تنظیم ، میکس و مسترینگ : علی یاسینی ؛ گیتار : هیراد نیکنام
+ متن ترانه برگرد از علی یاسینی
از هرجا رد میشم / همش حرف توئه
ولی از ترس آبروم / من اصلا نمیارم به روم

ادامه مطلب

گرشا رضایی یار باش
دانلود آهنگ جدید گرشا رضایی به نام یار باش
Garsha Rezaei - Yar Bash
آهنگساز : گرشا رضایی ؛ ترانه سرا : علی بحرینی
+ متن ترانه یار باش از گرشا رضایی
یار باش واست جون میذارم / یار باش هنوز دوست دارم
قلبم با هیشکی / به جز تو یکی نیست

ادامه مطلب
متن آهنگ جدید محمد علیزاده به نام برگردی ای کاش
Mohammad Alizadeh - Bargardi Ey Kash
ترانه : مهرزاد امیرخانی ؛ موزیک : محمد علیزاده ؛ تنظیم : حسن بابامحمودی
+ متن ترانه برگردی ای کاش از محمد علیزاده

ادامه مطلب
دانلود آهنگ احمد سعیدی من پایم 
 Download New Music Ahmad Saeedi – Man Payam
دانلود آهنگ جدید احمد سعیدی به نام من پایم با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
ترانه و آهنگ : امید   تنظیم : معین راهبر
متن آهنگ من پایم احمد سعیدی  
کی می تونه مثل من عاشق چشات بشه
دیوونه این دیوونه بدون چشمات چشه
میدونم می دونیم میدونن، همه عالم
که اگه نباشی بد جوری بد میشه حالم

♥♥♥
من پایم هر چی تو بگی لب تر کن
همین جوریش روانیتم حالا هی بدتر کن
هی نگو بم زنگ زدن هات

بابک جهانبخش هیچ
دانلود آهنگ جدید بابک جهانبخش به نام هیچ
Babak Jahanbakhsh - Hich
ترانه : محسن شیرالی ؛ موزیک : بابک جهانبخش
+ متن ترانه هیچ از بابک جهانبخش
مادر رنج و پدر خوانده آوارگیم / خسته از آنچه که آمد به سر زندگی ام
حیرت انگیزترین فاجعه ی این برهوت / یک پشیمانی بی فایده در حین سقوط

ادامه مطلب

محمدرضا گلزار حیف
دانلود آهنگ جدید محمدرضا گلزار به نام حیف
Mohammadreza Golzar - Heif
موزیک و ترانه : علی یاسینی ؛ تنظیم : فربد فروغی
+ متن ترانه حیف از محمدرضا گلزار
حیف عمری که گذاشتم پای تو / تو که خوبه حال تو من شکستم جای تو
حیف هرچی آرزو کردم برات چند سالو / صب کنم تا فکرت از سرم دراد

ادامه مطلب

شاید شما هم تا به حال اشخاصی رو دیده باشید که یک ترانه ای از فلان خواننده رو از حفظ میخونند. آیا اون شخص این ترانه رو از روی متنش حفظ کرده؟ قطعا جواب منفیه. چون چند بار این ترانه رو گوش داده بدون هیچ زحمتی حفظ شده. در حفظ قرآن هم باید بدین شکل حمل کنیم. مثلا اگر شما بخواهید سوره ای را از روی متن آن حفظ کنید قطعا به زحمت میتوانید آن را حفظ کنید و در نهایت با گذشت مدتی بخشی از آن را فراموش میکنید. توصیه من به شما این است که مثلا سوره مل
Jamshid and Khorshid,امین حیایی,انیمیشن جمشید و خورشید با کیفیت 1080p,بهروز یغمائیان,پرویز پرستویی,ترانه علیدوستی,جمشید و خورشید,دانلود انیمیشن ایرانی,دانلود انیمیشن جمشید و خورشید با لینک مستقیم,دانلود جمشید و خورشید رایگان,دانلود رایگان انیمیشن جمشید و خورشید,دانلود کارتون جمشید و خورشید,دانلود مستقیم انیمیشن جمشید و خورشید,کارتون جمشید و خورشید 720p HD,
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید عماد به نام حالت چشمات با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By emad Called Halate Cheshmat

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید 

دانلود ،
موزیک ،
دانلود موزیک ،
دانلود آهنگ
 ،
دانلود آهنگ جدید  ،
موزیک جدید ،
آهنگ جدید ،
دانلود موزیک جدید ،
دانلود مداحی ،
دانلود نوحه ، نوحه ،
دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب

مهراد جم گل شقایق
دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام گل شقایق
Mehraad Jam - Gole Shaghayegh
ترانه و موزیک : مهراد جم ؛ تنظیم : مسعود جهانی
+ متن ترانه گل شقایق از مهراد جم

ادامه مطلب
دانلود آهنگ آرون افشار خواننده جوان ایرانی و آهنگساز و نوازنده گیتار متولد شاندیز مشهد است. دانلود آهنگ آرون افشار با ترانه ها و آهنگ های زیبا طرفداران زیادی پیدا کرده و صدای گیرا و دلنشین او باعث شده است تا دوستداران ترانه های ایرانی ، جذب دانلود آهنگ آرون افشار و آهنگهایش شوند. آرون افشار اکثر ترانه هایی که میخواند آهنگسازی آن را نیز بر عهده دارد. آرون افشار خواننده ایرانی متولد 1 تیر 1377 اصالتی خراسانی دارد و در شهر شاندیز مشهد متولد شده ا
دانلود آهنگ جدید رضا بهرام به نام آتش
Reza Bahram - Atash
ترانه : یاحا کاشانی ؛ موزیک و تنظیم : حامد دهقان
+ متن ترانه آتش از رضا بهرام

ادامه مطلب
دانلود آهنگ ایهام تاب و تب
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * تاب و تب * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , ایهام باشید.
دانلود آهنگ ایهام به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Ehaam called Taab O Tab With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه ایهام به نام تاب و تب
امشب از دیدن منهمه انگشت به دهان میمانندهمه خوب حال مراحال و احوال مرا میدانندگل نیلوفر من آتشی تازه بیا بر پا کن من که در تاب و تبم تو بتاب
آژدا پکان خواننده ترکیه ای

آژدا پکان خواننده ترکیه ای که به آن لقب سوپر استار داده اند متولد سال 1946 میلادی است که علاوه بر صدا زیبا با زیبایی خود مشهور است پکان علاوه بر زبان ترکی استانبولی به زبان های انگلیسی و فرانسوی و ایتالیایی و همچنین ژاپنی نیز ترانه خوانده است وی در خانواده بسیار مدرن متولد شده است و در سال 1963 میلادی در مسابقه صدا موفق به کسب مقام اول شده است و اولین فعالیت هنری وی بازی در یک فیلم سینمایی می باشد. یکی از ترانه های معر

گرشا رضایی مجرم
دانلود آهنگ جدید گرشا رضایی به نام مجرم
Garsha Rezaei - Mojrem
ترانه و موزیک : گرشا رضایی
+ متن ترانه مجرم از گرشا رضایی
میدونی قیمت دل سوخته چنده / میدونستی جونم به عشق تو بنده
تو بدهکاریاتو مجرم میدونی / تو خیال کن برنده ای من بازنده

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید نفس از مهدی احمدوند با بهترین کیفیت + پخش آنلاین
هر کی به جز تو اومد به چشم نیومد
شاه دلم عشقی واسه دلم
پرته به تو همه هوش و حواس دلم